Preskočiť na obsah
Duy Quan Cao

Odborné a poradenské služby

Duy Quan Cao

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Obec
Košice - Staré Mesto
Od roku
2024
IČO
56 151 039

Duy Quan Cao

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
040 01 Košice - Staré Mesto
Na trhu od
17. apríla 2024
IČO
56 151 039
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Duy Quan Cao

Duy Quan Cao – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Košice - Staré Mesto. Podniká od 17. apríla 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy, poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu… a služby súvisiace so skrášľovaním tela.

Základné údaje

Obchodné meno
Duy Quan Cao
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 151 039
Dátum vzniku
17. apríla 2024
Miesto podnikania
040 01 Košice - Staré Mesto
Živnostenský register
Okresný úrad Košice, vložka č. 820-104644
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Duy Quan Cao zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

  • Výroba výrobkov z gumy a plastov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Duy Quan Cao?

Miesto podnikania je v obci 040 01 Košice - Staré Mesto.

Čím sa Duy Quan Cao zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; služby súvisiace so skrášľovaním tela; výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Aké je IČO – Duy Quan Cao?

IČO je 56 151 039.

Odkedy podniká Duy Quan Cao?

Podnikanie začalo 17. apríla 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Duy Quan Cao podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese duy-quan-cao.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.